Popis práce

Zpet

Kalkulant / Rozpočtář

Jedna z nejvýznamnějších stavebních společností na českém trhu hledá novou posilu na pozici Přípravář pro projekt v Německu.

Detailní popis pozice

  • komunikovat s kolegy a extermíni partnery
  • Připravovat harmonogram projektu a kontrolovat jeho plnění
  • Zajistit stoprocentní dodržování bezpečnosti práce (plán chodníků, zábradlí na stavbě apod.)
  • Stát se soušástí technické skupiny divize dopravních staveb
  • Zajistit ekonomickou přípravu stavby a průběžně sledovat rozpočet projektu
  • Připravovat a aktualizovat harmonogram stavby

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření nebo adekvátní praxi, nejlépe KD obor mosty
  • Zkušenost s realizací mostních konstrukcí pro Vás bude výhodou
  • Znalost program MS Office a programech AutoCad, iTWO, MS Office, MS Project
  • Řidičský průkaz B
  • Německý jazyk alespoň na úrovní B1 – slovem i písmem

Nabízíme

  • Vůz Škoda Fabia Combi
  • Zajištění a úhradu ubytování
  • Příplatky za přesčasy, individuální odměny a finanční ohodnocení za dokončení díla
  • 25 dnů dovolené, 2 dny zdravotního volna
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Akcionářský program Castor International
  • Odměny jubilantům a věrnostní prémie
  • Možnost zaměstnanecký SIM karet
  • Odměna za doporučení nového kolegy
  • Bezúročné půjčky na bytové účely
  • Příspěvek na dětskou rekreaci a při narození či adopci dítěte
  • Možnost účastnit se charitativních a firemních akcí
  • Možnost lékařské péče nad zákonem stanovený rámec
  • Nástup možný ihned

Region: Německo Město: Německo Úvazek: Fulltime Mzda: dohodou Jazykové požadavky: němčina (B1) Pozice je vhodná i pro absolventy: ne
Dunross s.r.o.
Tel: +420 222 723 664
Email: dunross@dunross.cz