Popis práce

Zpet

Referent logistiky

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se distribucí FMCG produktů po celém světě, hledáme vhodného kandidátu/ku na pozici Referent logistiky / office asistent.

Detailní popis pozice

  • Zajišťování plánování, organizace a realizace exportů a importů, plánování, organizace a zajištění přepravy export/import pro námořní letecké a pozemní přepravy.
  • Vystavování exportních/importních dokumentů (faktury, balící listy, …) pro vývoz/dovoz zboží a podkladů pro externí celní deklaraci.
  • Denní komunikace se zákazníky v anglickém jazyce, přepravními společnostmi a externí celní deklarací.
  • Denní komunikace s přepravci a zákazníky, komunikace s celním úřadem.
  • Vedení agendy logistiky.
  • Úzká spolupráce s různými odděleními společnosti – vedoucí logistiky, skladem a nákupním/prodejním oddělením.
  • Zástup vedoucího logistiky v jeho nepřítomnosti.
  • Zadávání logistických dat do systému Money S4
  • Administrativní podpora všech oddělení společnosti.
  • práce v Money S4

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Praxi v oboru exportní/importní logistiky
  • Znalost celní problematiky výhodou
  • Znalost práce na PC (MS Office – uživatelsky)
  • Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, týmovou spolupráci
  • Aktivní přístup, systematické myšlení, odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • práce na zkrácený úvazek s možností rozšíření na HPP (do budoucna)
  • přátelský a podporující pracovní tým
  • pracoviště v blízkosti mezinárodního letiště Praha Ruzyně
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • sleva na společností prodávané zboží

Region: Kněževes u Prahy Město: Kněževes u Prahy Úvazek: Mzda: dohodou Jazykové požadavky: angličtina (B2) Pozice je vhodná i pro absolventy: ne
Dunross s.r.o.
Tel: +420 222 723 664
Email: dunross@dunross.cz