Popis práce

Zpet

Manažer projektů

Architektonický a projekční ateliér hledá kolegu na pozici Manažer projektů.

Detailní popis pozice

  • Samostatné řízení projektů
  • Koordinace jednotlivých částí PD a členů projektového týmu
  • Kontrola termínů a kvality díla
  • Výběr vhodných (pod)dodavatelů a příprava smluvních vztahů
  • Komunikace s objednatelem, subdodavateli a dotčenými orgány státní správy
  • Výkon autorského dozoru

Požadujeme

  • absolvent SPŠ, VOŠ nebo VŠ se zaměřením na pozemní stavby
  • praxe v oboru minimálně 3 roky
  • pečlivost, spolehlivost, chuť učit se novým věcem
  • znalost práce v programu CAD, zkušenost s prostředím ve 3D výhodou
  • řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme

  • spolupráci na zajímavých projektech
  • příjemné zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost osobního rozvoje
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • firemní benefity

Region: Praha hl.m. Město: Úvazek: Fulltime Mzda: dohodou Jazykové požadavky: Pozice je vhodná i pro absolventy: ne
Dunross s.r.o.
Tel: +420 222 723 664
Email: dunross@dunross.cz