Popis práce

Zpet

Servisní technik Diesel agregátů

Pro našeho významného klienta, který je považován za leadra v oblasti řešení pro datová centra, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik Diesel agregátů.

Detailní popis pozice

Servisní činnost a opravy elektrické části diesel agregátů, související elektroinstalace a řídících systémů u zákazníků v rámci celé ČR.

Požadujeme

ÚSO vzdělání oboru elektrikář nebo autoelektrikář/elektromechanik/mechanik motorář nebo středoškolské vzdělání v technických oborech
Platná Vyhláška č.50, min. §6 a řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
Praxe s instalací nebo servisní praxe na diesel agregátech je velkou výhodou
Základní znalost Aj výhodou, nikoliv podmínkou
Běžnou znalost práce na PC – Excel, Word, Office
aktivní přístup a samostatnost

Nabízíme

Motivační mzdové ohodnocení základ + příplatky a motivační odměny.
Pravidelná školení (i mimo ČR) a možnost dalšího profesního růstu.
Zázemí stabilní společnosti, přátelský kolektiv a neformální firemní kulturu.
20 dní dovolené + 5 dní studijního volna ročně + mimořádné volno.
Firemní akce
Nástup ihned nebo dle dohody
Pracovní smlouvu na dobu určitou

Region: Praha hl.m. Město: Úvazek: Fulltime Mzda: dohodou Jazykové požadavky: Pozice je vhodná i pro absolventy: ne
Dunross s.r.o.
Tel: +420 222 723 664
Email: dunross@dunross.cz