Popis práce

Zpet

Automechanik - junior/senior

Pro našeho významného klienta, který patří k nejúspěšnějším a nejvýznamnějším podnikatelským subjektům v oblasti prodeje a servisu automobilů v Evropě, hledáme vhodného kandidáta na pozici Automechanik.

Detailní popis pozice

  • oprava, údržba a seřizování motorových vozidel
  • spolupráce s ostatními kolegy na dílně
  • pravidelná účast na školeních - školící cesta dle pokynů výrobce

Požadujeme

  • výuční list automechanika či praxi v oboru
  • osobní zodpovědnost za kvalitu odvedené práce
  • profesionalitu a spolehlivý přístup k práci
  • odpovídající pracovní nasazení

Nabízíme

  • zázemí silného mezinárodního automobilového koncernu
  • motivující mzdové ohodnocení a prémie
  • odborná školení koncernových značek vozů
  • práci na vysoké technické úrovni a v příjemném prostředí
  • 25 dní dovolené, závodní jídelna, sleva na služby a výrobky a další výhody
  • přátelský kolektiv
  • nástup dle dohody

Region: České Budějovice Město: České Budějovice Úvazek: Fulltime Mzda: dohodou Jazykové požadavky: Pozice je vhodná i pro absolventy: ne
Dunross s.r.o.
Tel: +420 222 723 664
Email: dunross@dunross.cz